KONST / Litografier / Färglitografi 12634358
nr 1263 4358
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vinterskärgård. Signerad, numrerad 45/285. Motivet: 39x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:10:25
25/6 16:47:54
1/7 16:03:53
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson